Başkanın Mesajı

Mağazalarımız self servistir, sergilememiz ve mağazalarımızdaki dizaynımız müşterilerimizin kendi kendisine alışveriş yapabileceği tarzda ayarlanmıştır.


PATRON SİZSİNİZ…..

Mağazalarımız self servistir, sergilememiz ve mağazalarımızdaki dizaynımız müşterilerimizin kendi kendisine alışveriş yapabileceği tarzda ayarlanmıştır. Mağazalarımız da müşterilerimiz rahat etsin diledikleri gibi alışveriş yapsınlar diye personelimiz müşterileri rahatsız etmez, ancak müşterilerimiz istedikleri taktirde seve seve ,memnuniyetle yardımcı oluruz. PATRON muamelesi gösteririz. Biliriz ki PATRON (müşteri) olmazsa biz de olduğumuz yerde olmayız.

Hedefimiz Türkiye’nin ya da Dünya’nın en büyük mağazalar zinciri olmak, perakende giyim sektöründe işletmecilik anlayışıyla çalışanlarıyla reklamlarıyla, kampanyalarıyla, klasik ürünleriyle, modayı takip edişiyle, tarzıyla, ürün yelpazesiyle, sergilemesiyle, fiyatlandırmasıyla, farklı uygulamalarıyla kendisinden söz ettiren, dürüst, saygın, evrensel değerlere saygılı, çevreye duyarlı topluma yararlı işler yapan müşterilerinin beklentilerini, beklentilerinin de üstünde karşılayan arzu ve isteği içinde olup her yönüyle sektöre damgasını vuran, rakipleri tarafından takip edilen, taklit edilmeye çalışılan örnek ve ideal bir firma olmak.

Müşterilerimizi kral ve kraliçe gibi görürüz. Kral ve kraliçe (müşterilerimiz) memnuniyetini ve çıkarlarını kendi çıkarlarımız ve memnuniyetimizin üstünde görürüz.

Her durumda GÜLÜMSERİZ ÇÖZERİZ….
Hayati AKBABA